iletişim
BPP
NEDEN PLATİN
 
 • Platin İlaçlama, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş lider bir ilaçlama şirketidir. Müşteri beklentilerini en doğru ve etkin şekilde karşılamak için, 20 yıllık tecrübesi, farklı sektörlerdeki müşterilerle çalışarak edinmiş olduğu sektörel risk analizleri, etik ve dürüst hizmet anlayışı, uzman ofis ve saha ekibi ile kalitesinden ödün vermeden gelişmeye devam etmektedir.​
 • Platin, Bayer, Syngenta, Basf, Roksan, Entosav, Bavet, Biosav, Kulsan, Çetinkaya, Stıhl gibi sektörün ileri gelenleri ile birlikte hareket ederek kurumsal ya da bireysel müşterilerine yüksek kalitede çözümler ile birlikte üst seviyede müşteri memnuniyeti hedeflerler.
 • Müşteri eğitimlerini Bayer altyapısı ile birleştirerek etkin bir sunum ve sektör bilinci oluşmasına katkı sağlar.
 • Sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk alarak aile, evcil hayvanlar ve çevre için güvenilir ilaç ve yöntemleri garanti eder.
 • Kalitesi, yüksek etkisi ve çevreyle dost profili ile Bayer’ in çevre sağlığı ürünleri ve profesyonelleşmiş, lisanslı haşere kontrol operatörleri ile müşteri memnuniyet garantisi sunar.
 • Platin yaptığı her işin arkasındadır ve % 100 Garantili Hizmet verir.
 • Hizmet vereceği işletme veya yaşam alanında ön inceleme yapar ve sonucuna göre yöntem belirler.
Dezenfeksiyon İşlemi

Dezenfektan uygulaması, görüldüğü kadar basit bir işlem olmayıp, üzerinize bir tulum giyip, ağzınıza bir maske takıp, elinize bir tulumba veya ULV cihazı alarak sağa sola sıkmak değildir.
Ancak son zamanlarda Koronavirüs ün gündemimize hızla girmesi ile birlikte, sektörle uzaktan yakından ilgisi olmayan, ne kadar az veya çok para kazanmak isteyen kişi, şahıs firması ve akla hayale gelmeyecek meslek grubu varsa şu an piyasada Dezenfeksiyon uygulaması yapmaktadır.
Ayrıca;  bu konuda bilgisiz, sektör dışı kimseler ise; kulaktan dolma yalan yanlış bilgilerle kullandığı dezenfektan ile ilgili olarak; 10 gün 20 gün 30 gün hatta 2 ay gibi koruyuculuk süresi vererek toplum sağlığını tehdit edecek, yanlış bilgiler vermektedirler. İşlemin gerçekleştiği, yüzey ortam ve gerçekleştirilen maddelerin değişkenliği sebebi ile etki süresi (koruma süresi) için standart bir süre verilmesi mümkün değildir. Bir diğer konu ise; ortamda insan varken dahi dezenfektan uygulaması yapılmasının hiçbir zararının olmayacağının söylenmesidir. (Bu nedenle dezenfektan tünelleri yasaklanmıştır.) Sağlık Bakanlığı bu konuda açıklamada bulunmuş ve böyle bir uygulama yapılmaması gerektiği, en az 15-30 dakika ortama girilmemesi, dezenfektanın ortamda askıda kalması nedeniyle dikkatli olunması gerektiği bildirilmiştir.
Bu nedenle, işletmemize,  evimize vb. yaşam alanımıza dezenfektan uygulaması yaptırmaya karar verirken bazı kriterler gözardı edilmemeli, kesinlikle Sağlık Bakanlığı’ndan alınmış,
Biyosidal Uygulama İzin  Belgesi,
Uygulayıcıların Eğitim Sertifikaları,
SGK Sigorta Bildirimleri 
Eğitim durumları (İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite vb.) ,
Mutlaka kullanacağı dezenfektan ile ilgili MSDS ve Sağlık Bakanlığı Ruhsat ve Ürün Etiketi (Onaylı) sorulmalı ve istenmelidir.
Bu belgelere sahip olsalar dahi mutlaka araştırma yapmalı, ona göre karar vermelidir.

               Neden Platin İlaçlama ile çalışmalıyım?

             Sağlığım ve güvenliğim benim için her şeyden daha önemlidir diyorsanız!
             İlaçlama sektöründe çok fazla firma hizmet vermekte ama hizmetlerindeki kalite düzeyleri aynı olmamaktadır. 
 
 • Platin İlaçlama, aşağıdaki standartları garanti eder;
 • Sağlık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak hizmet verir. Yüksek kalitede etkili ve yenilikçi Bayer ürünlerini kullanır.
 • Firmamız belirli periyodlarla sürdürülebilir gelişim ilkesi içerisinde Bayer denetimlerine tabidir. 
 • İlaçlama teknisyenleri ve ofis çalışanları iyi eğitimlidir. Bayer’in güncel eğitim süreçlerinden geçer. Sağladıkları hizmetlerde en güncel ilaçlama yöntemlerini kullanır.
 • Müşterilerini servisleri ve garanti kapsamları hakkında çok iyi bilgilendirir. Güncel sigorta poliçeleriyle oluşabilecek istenmeyen zararları karşılar.
 • Çevreye olan sorumluluklarının bilincindedir ve Çevreye Duyarlılık Yönetmeliği'ne (Yeşil Yıldız) uygun hareket eder,  
      

 
© 2016. Tüm hakları saklıdır.

Platin Fumigasyon Çevre Sağlığı ve İlaçlama Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
Sahabiye Mah. Yaşıt Sok. Tuğra İş Merkezi 12/3 Kocasinan/KAYSERİ
Telefon: 0(352) 222 60 36 - Fax: 0(352) 231 85 74
E-Posta: bilgi@platinilaclama.com