iletişim
Haşere Kontrol
ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ
Alışveriş Merkezleri, çalışan ve ziyaretçileriyle insan yoğunluğunun, mal giriş çıkışının çok olduğu, bazı bölümlerinde gıda üretim ve satışlarının yapıldığı yerlerdir. Bu nedenle, AVM’lerin her noktası yürüyen haşerelere, kemirgenlere ve uçan haşerelere karşı her zaman risk altındadırlar. Bu risklerin ortadan kaldırılması amacıyla, pest kontrol hizmetleri konusunda uzman, tecrübeli, kurumsal ilaçlama firmalarından hizmet alınarak, periyodik bir şekilde her nokta uygun yöntem ve uygun ilaçla kontrol altında tutulmalıdır.

Platin kurumsal yapısı, tecrübeli ve eğitimli ekibiyle haşere tehlikesi daha başlamadan koruma sağlar.
 

EĞİTİM KURUMLARI
Yaşam alanlarımızda görmek istemediğimiz haşerelerin, gıda ve nem bulunan yerlerde yaşamlarını devam ettirme isteklerini gözönüne alırsak, eğitim kurumları haşerelerin ana hedefleridir. Bu nedenle, eğitim kurumlarında özellikle mutfak, yemekhane, kantin, havuz, depo vb. bölümler ile sınıflar ve çalışma ofisleri haşerelere karşı uygun yöntemle profesyonel uygulamalarla ilaçlanmalıdır.

Platin olarak bizler bu konuda tecrübe ve referanslarımıza güveniyor ve ‘’İşinizi şansa bırakmayın, bizimle çalışın’’ diyoruz.
 


GIDA SEKTÖRÜ
Gıda üretimi, satışı,paketlemesi yapan işyerleri, restaurantlar, pastaneler, fırınlar, cafeler, vb. işletmeler yürüyen, uçan haşerelere ve kemirgenlere (fare) karşı en fazla risk altında olan yerlerdir. Bu nedenle, haşerelere karşı düzenli olarak mücadele çalışması yapılmalıdır. Ayrıca bunun bir yasal zorunluluk olduğu, müşteri kaybına ciddi anlamda neden olabileceği unutulmamalıdır. Her geçen gün bilinçli bir tüketim toplumu olduğumuz göz ardı edilmemeli, işletmeler periyodik olarak pest kontrol hizmeti almaktan kaçınılmamalıdır. Hizmet alacağınız ilaçlama firması mutlaka özenle araştırılmalıdır.

 


SAĞLIK - HASTANE
Sağlık hizmeti veren hastaneler klinikler sürekli çalışan hizmet alanlarıdır. Bu alanlarda insan giriş - çıkışı oldukça fazla olmaktadır. Mutfak, yemekhane, depolar, jeneratör odaları, kat ofisleri vb. bölümler haşere ve kemirgenlerin barınmasına ve yerleşmesine uygun yerlerdir. Bu alanlara kolaylıkla girip yerleşirler kısa süre de de çoğalırlar. Sağlık kuruluşları, hijyenin, temizliğin en önemli olduğu yerlerdir. Bu nedenle hasta ve hasta yakınlarının beklentilerine uygun olarak, haşeresiz, kemirgensiz ortamlar sağlanmalıdır.

Platin bu konuda % 100 müşteri memnuniyeti ve garanti vermektedir.EV - VİLLA
Yaşantımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz, hayatımızda en çok değer verdiğimiz ailemizle birlikte olduğumuz evlerimiz bizler için en değerli yaşam alanımızdır. Ancak tüm tedbirlerinize dikkatinize rağmen zaman zaman istenmeyen ziyaretçileriniz haşereler ve kemirgenler, sizinle birlikte aynı ortamda birlikte yaşamak isteyebilirler. Ancak, haşerelerin bu birlikte aynı ortamda yaşama isteklerine son vermek, sizlere haşeresiz ortamlar sağlamak Platin olarak bizim görevimizdir. Uygulama öncesi ve esnasında hiçbir ön hazırlığa ve evi terk etmeye gerek yoktur.
 OTEL - YURT
Otelinizde ağırladığınız misafirlerinizin tanık olacağı bir yürüyen haşere veya fare, misafiriniz açısından çok rahatsız edici, şikayet nedeni olmakta, işletme açısından ise itibar ve müşteri kaybına neden olabilmektedir.
Oteller, yurtlar, pansiyon gibi konaklama yerleri zararlıların kolayca taşınabildiği ve barınabildiği yerlerdir. Odalar mutfaklar, restaurant, pastane, malzeme ve gıda depoları, çamaşırhane, çöp toplama alanları ciddi anlamda risk taşıyan yerlerdir. Haşereler, müşterilerin çanta ve valizleri ile dahi taşınabilmektedirler.

Bu nedenle; Platin İlaçlama ile çalışmak doğru bir karar olacaktır diyoruz.
 


FABRİKA
Fabrikanızda yürüyen ve uçan haşerelerin ve kemirgenlerin barınmasına beslenmesine üremesine neden olabilecek, çok uygun ortamlar vardır. Üretim alanları, depolar, mutfak, yemekhane, sevkiyat bölümleri, atık alanları, ofisler vb. önemli yerlerdir.
Ürünleri yiyerek, kirleterek, kemirerek önemli zararlar verirler. Tüm bu risklerin ortadan kaldırılması, haşeresiz ortamların sağlanması ancak pest kontrol konusunda deneyim sahibi, eğitimli, uzman ekiplerle çalışmakla mümkündür.

Bu nedenle Platin’ le görüşmeden asla Pest Kontrol firmasına karar verilmemelidir.
 


BAHÇE İLAÇLAMASI
İnsanların yaşam alanlarının bir parçası olan bahçelerinde bulunan ağaç ve ağaççıkların, bitkilerin ilaçlanması başlı başına bir bilgi, eğitim, birikim ve tecrübe gerektiren bir konudur. Bu nedenle her ilaçlama hizmeti verdiğini belirten firma veya kişilerle yürütülebilecek bir çalışma değildir. Çok değer verdiğimiz bahçelerimizin her türlü bitki zararlılarından ve diğer haşerelerden korunması için sağlıklı kusursuz bir hizmet almak için bünyesinde tecrübeli  bu konuda eğitim almış Ziraat Mühendisleri ile hizmet veren Platin İlaçlama tercih edilmelidir.

Platin olarak bizler yine ‘’İşinizi şansa bırakmayın, bizimle çalışın’’ diyoruz.
 

GÜMRÜKLÜ SAHA VE UÇAK İLAÇLAMASI 
Uluslararası Çalışan Taşıtlarda (Uçak, Konteyner, Gemi) ve Giriş Noktalarında (Havaalanları) Uygulanacak Fumigasyon, İlaçlama İşlemleri, hassas, bilgi ve tecrübe gerektiren bir uygulamadır. Pest kontrol hizmeti veren her firma bu konuda yetkili olmayıp, Platin İlaçlama, bu konuda yetkilendirilmiş ve ISO 9001:2008 ve TSE-HYB belgelerine sahip Orta Anadolu 'da tek firmadır.
Uçak ilaçlama konusunda, Platin İlaçlama olarak bizler kendimize güveniyor ve en kaliteli hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz.

Platin olarak bizler yine ‘’Platin İlaçlama ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın’’ diyoruz.
© 2016. Tüm hakları saklıdır.

Platin Fumigasyon Çevre Sağlığı ve İlaçlama Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.
Sahabiye Mah. Yaşıt Sok. Tuğra İş Merkezi 12/3 Kocasinan/KAYSERİ
Telefon: 0(352) 222 60 36 - Fax: 0(352) 231 85 74
E-Posta: bilgi@platinilaclama.com